Pro děti mladší 3 let

ČAJOVÉ DÝCHÁNKY

PRO RODIČE S DĚTMI DO 1 ROKU

Máte nebo čekáte miminko a rádi byste s někým sdíleli rodičovské radosti i starosti? Přibylo vám další miminko a rádi byste měli čas jen na něj? Chybí vám společnost podobně naladěných rodičů, se kterými byste se mohli setkávat? Rádi byste se inspirovali aktivitami pro vaše děťátko a rovnou měli možnost si je vyzkoušet?

Zveme vás na pravidelná setkávání rodičů s dětmi do 1 roku. V příjemném prostředí jurty a okolního lesa budeme mít možnost společně při šálku čaje sdílet témata, která čerstvé rodičovství přináší, vzájemně se podporovat, hledat řešení rodičovských výzev a opečovávat sebe a svá děťátka.

KDY: každé sudé pondělí od 16:30 do 18:00 (6.9., 20.9., 4.10., 18.10., 1.11., 15.11. 29.11., 13.12. 2021)

KDE: v přesličkové jurtě a okolí, Rosice

PŘÍSPĚVEK: 100 Kč za setkání

Není nutné docházet na všechna setkání. Stačí se jen dopředu nahlásit na e-mail daniela@preslicka.eu.

 

 

SPOLEČENSTVÍ MALÝCH PŘESLIČEK

PRO RODIČE S DĚTMI OD 1,5 ROKU DO 3 LET

Máte děti, které jsou na školku ještě malé, ale vnímáte, že by už chtěly trávit čas v kolektivu dalších dětí? Přáli byste si, aby s vámi byli častěji venku, ale do lesa se vám samotným nechce? Plánujete v budoucnu přihlásit děti do lesní školky?

Připojte se k nám na dopolední setkávání pro maminky/tatínky/prarodiče s dětmi do tří let. Vydáme se společně do lesa na svačinu, prozkoumáme lesní tajemství, popovídáme si o přírodě, dotkneme se staročeských tradic, budeme tvořit a užijeme si příjemné dopoledne.

KDY: každý pátek od 9:00 do 11:00

KDE: v přesličkové jurtě a okolí, Rosice

PŘÍSPĚVEK: 100 Kč za setkání

Není nutné docházet na všechna setkání. Stačí se jen dopředu nahlásit na e-mail preslicka@preslicka.eu.

 

Pro více informací nám můžete napsat na preslicka@preslicka.eu. Těšíme se na vás.