Mantry – písně, které léčí (18. října 2019, 17:30-19:30)

Srdečně zveme na program autorských manter Radka Malého. Silné melodie s krátkými vzkazy umožňují všem zúčastněným podílet se na jedinečné hudební koláži a zažít tak léčivý účinek společného zpěvu a tance. Pojďme společně ladit nejen sebe, ale i okolí.

Kdy: pátek 18. října 2019, 17:30 -19:30
Kde: zázemí Lesního klubu Přeslička Rosice

Mantry, nebo-li písně s jednoduchým nápěvem, rytmicky se opakující, sdílené různým počtem zpěváků, jsou od nepaměti známé svými blahodárnými účinky na lidský organismus. Zklidňují mysl a svou jednoduchostí motivují ke spontánnímu zpěvu. Mantry budou doprovázeny na akustickou kytaru a perkuse. Program doplní i dechová a hlasová cvičení. Nechme se provést našimi vnitřními krajinami prostřednictvím svého hlasu.

Ráďa Malý – mým životním úkolem je ladit prostor. Využívám k tomu různých doručovacích prostředků. Hudba je jedním z nich. Zpočátku jsem nasával mantry z různých koutů světa, velmi brzy jsem však ucítil potřebu tvořit mantry nové. Tento proud životní energie je nezměrný a naplňuje mě, když se o něj mohu podělit s okolím. Je pro mne nesmírnou radostí provázet lidi jejich vnitřními krajinami prostřednictvím jejich vlastního hlasu. Těším se na společné hudební zážitky.

Budeme vděční za dobrovolný příspěvek.

Zájemci se mohou přihlásit e-mailem do 13. října 2019 na: preslicka@preslicka.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *