Nabídka odpoledních kroužků

Lesní klub Přeslička nabízí od září odpolední kroužky pro děti od 2,5 do 6 let. Na kroužky je možné se přihlásit na celé pololetí i jednorázově. Cena kroužku je 50 Kč. Pro přihlašování a více informací nám napište na preslicka@preslicka.eu.

PŘESLIČKOVÉ MUZICÍROVÁNÍ | úterý 14:30-15:30 hodin

Společně s dětmi a s hudbou prožijeme jednotlivá roční období a svátky aneb „Dvanáct je měsíců a každý z nich jinou čepici nosí“. Seznámíme se s písničkami a říkadly spojenými s jarem, létem, podzimem a zimou. Čeká nás zpívání a hra na tradiční i netradiční hudební nástroje, rytmizace a dramatizace příběhů, hudební pohádky a hry, jednoduché tanečky.

PŘESLIČKY V POHYBU | středa 14:30-15:30 hodin

Pohybové hrátky, jóga, tanec, akrobacie, hry s míčem a vlastním tělem. Pohyb je nám vlastní a nebojíme se ho. Využíváme tu nejlepší tělocvičnu, kterou je příroda. Poznáváme své tělo, rozvíjíme motoriku, pružnost, sílu, koordinaci a naučíme se také umění relaxace.

TVOŘIVÉ PŘESLIČKY | čtvrtek 14:30-15:30 hodin

Hravou formou budeme společně objevovat svět výtvarného umění a tvoření. Práce s přírodními materiály, textilem, nástroji, základy řemesel, kutilství a pestrá škála výtvarných technik a postupů nám pomohou rozvíjet tvořivost, jemnou motoriku a fantazii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *