Příměstský tábor pro před/školáky

Lesní klub Přeslička srdečně zve všechny školáky za dobrodružstvím. Vydejme se spolu s plyšovým koníkem na cestu přes moře z daleké Asie až do velkého města v srdci Evropy. Cesta je dlouhá, plná nezvyklých setkání. Modrý plyšák doufá, že na jejím konci najde někoho, kdo ho bude mít rád, kdo se stane jeho přítelem. Dočká se? 

CO

Týdenní příměstský tábor probíhá během dne a večer děti tráví opět doma s rodinou. Děti mají příležitost si vyzkoušet pobyt v přírodě ve skupině dalších dětí pod vedením laskavých pedagogů. Celotýdenní téma vzniklo na motivy oceňované stejnojmenné knihy Největší přání od Ester Staré, která vypráví příběh seznamující děti s důležitými tématy současného světa.

PRO KOHO

Je určen dětem ve věku od šesti do deseti let. Výjimky lze udělit po předchozí domluvě.

KDE

Příměstský tábor bude probíhat v zázemí Lesního klubu Přeslička a jeho okolí. Jako zázemí nám slouží zateplená jurta s podlážkou, která se nachází cca 50 metrů od křižovatky ulic Lesní a Čechova v Rosicích na malebném paloučku hned při vstupu do lesa Obora. Jeden den nás čeká celodenní výlet mimo Rosice a jedno noční přespání v jurtě.

KDY

10.-14 července 2023

PŘIHLAŠOVÁNÍ

V případě zájmu o účast na táboře, je zapotřebí vyplnit  přihlášku.

U sourozenců je potřeba vyplnit pro každého přihlášku zvlášť.

Přihláška je považována jako závazná. Po přihlášení vás budeme kontaktovat e-mailem a zašleme vám podrobnější informace. Velmi rádi odpovíme na jakékoli vaše dotazy.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST

Všichni naši průvodci absolvovali kurz první pomoci zaměřený na poskytování pomoci dětem předškolního věku. V případě vážnějšího úrazu Vás budeme neprodleně kontaktovat a dítě bude ošetřeno v nejbližším zdravotním středisku. Budeme samozřejmě dělat vše pro to, aby k žádným takovým situacím vyžadujících ošetření nedošlo. Má-li vaše dítě jakékoli zdravotní omezení, alergie či bere pravidelně léky, informujte nás, prosím, v elektronické přihlášce.

CENA

2500 Kč

Cena zahrnuje:

 • Pedagogické vedení
 • Výtvarný a spotřební materiál
 • Pojištění
 • Pitný režim

Poskytujeme sourozeneckou slevu 20%.

ZPŮSOB PLATBY

Platbu je potřeba provést do konce června. Konkrétní částku dle počtu nahlášených dní zašlete na transparentní účet spolku Lesní klub Přeslička, z.s. vedeného o Fio banky č. 2101445681/2010. Do Poznámky je potřeba uvést jméno a příjmení dítěte. Variabilní symbol je datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR. 

STRAVOVÁNÍ

Děti si nosí dopolední i odpolední svačinu připravenou z domova. Na táboře budou mít zajištěn zdravý oběd, připravený z převážně lokálních surovin v bio kvalitě. Cena oběda činí 70 Kč. Platba za obědy se bude hradit na účet 249100795/0600.

CO S SEBOU

 • Vlastní batůžek s prsní přezkou
 • Uzavíratelnou láhev na pití
 • Dopolední a odpolední svačinu
 • Pláštěnku
 • Náhradní oblečení (bude zůstávat v zázemí)
 • Repelent
 • Krém proti slunci
 • Obuv vhodnou do terénu
 • Kšiltovku nebo klobouk
 • Oblečení vhodné ven- budeme se celý den pohybovat venku v lese a děti se mohou umazat a také to udělají. Nedávejte jim proto nové oblečení nebo takové, u kterého by vám ušpinění vadilo, aby si mohly užít bezstarostný pohyb venku se vším všudy.
 • Spacák a polštářek na odpolední odpočinek

RYTMUS DNE

8:00 – 8:30 Scházení dětí, volná hra

8:30 -9:00 Ranní kruh- společné přivítání, představení dne

9:00 – 12:00 Pobyt v lese

10:00 Svačina

12:00 – 13:00 Oběd

13:00 – 14:00 Odpočinek

14:00 Svačina

14:00 – 15:30 Pobyt venku

15:30 – 16:00 Vyzvedávání dětí

DOKUMENTY

První den tábora je zapotřebí odevzdat Potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky pojištěnce (obojí v obálce nadepsané jménem a příjmením dítěte a telefonním kontaktem na zákonného zástupce). Bez těchto dvou dokumentů nelze dítě převzít.

SPOLEČNÉ ZAKONČENÍ TÁBORA

Budeme moc rádi, pokud všichni rodiče přijdou poslední den již v 15:30 hodin a budou moci s námi setrvat déle, abychom si mohli společně užít rozloučení a zavzpomínání na proběhlý týden.

 

KONTAKT

V případě zájmu o více informací nebo ujasnění, můžete kontaktovat Mgr. Martinu Jenčkovou na 723 562 725 nebo  na preslicka@preslicka.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *