Příměstský letní tábor

Lesní klub Přeslička srdečně zve všechny dobrodruhy na příměstský letní tábor CESTA KOLEM SVĚTA, který proběhne 5. – 9.srpna 2019 v Rosicích. Prozkoumejme ta nejskrytější zákoutí, potkejme ty nejroztodivnější živočichy, překonejme ta nejobávanější nebezpečí, ochutnejme ty nejprapodivnější pokrmy, poznejme ty nejlepší přátele a užijme si tolik legrace, kolik každý z nás unese. Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa!

CO

Týdenní příměstský tábor, jehož program probíhá během dne a večer děti tráví opět doma s rodinou. Jedná se o celotýdenní docházku. Děti společně prožijí celý týden ve stejném složení, díky čemuž mají příležitost se lépe poznat a navázat přátelství, která mohou pokračovat třeba v září ve školce.

PRO KOHO

Je určen dětem ve věku od tří do šesti let. Výjimky lze udělit po předchozí domluvě, jak u mladších, tak starších dětí.

KDE

Příměstský tábor bude probíhat v zázemí Lesního klubu Přeslička a jeho okolí. Jako zázemí nám slouží zateplená jurta s podlážkou, která se nachází cca 50 metrů od křižovatky ulic Lesní a Čechova v Rosicích na malebném paloučku hned při vstupu do lesa Obora. Jeden den nás čeká celodenní výlet mimo Rosice.

KDY

Tábor proběhne v termínu od 5. do 9. srpna 2019. Děti lze přivést každý den mezi 7:30 a 8:30 a vyzvednout od 15:30 do 16:00.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

V případě zájmu o účast na táboře, je zapotřebí vyplnit přihlášku zde.

U sourozenců je potřeba vyplnit pro každého přihlášku zvlášť. Přihláška je považována jako závazná. O přihlášení vás budeme kontaktovat e-mailem a zašleme vám podrobnější informace. Místo bude rezervováno 7 dní a v tomto termínu je zapotřebí zaslat platbu na účet. Velmi rádi odpovíme na jakékoli vaše dotazy.

ZDRAVÍ A BEZPEČNOST

Všichni naši průvodci absolvovali kurz první pomoci zaměřený na poskytování pomoci dětem ve věku od 3 do 6 let. V případě vážnějšího úrazu Vás budeme neprodleně kontaktovat a dítě bude ošetřeno v nejbližším zdravotním středisku. Budeme samozřejmě dělat vše pro to, aby k žádným takovým situacím vyžadujících ošetření nedošlo. Má-li vaše dítě jakékoli zdravotní omezení, alergie či bere pravidelně léky, informujte nás, prosím, v elektronické přihlášce.

CENA

Cena tábora činí 2200 Kč a zahrnuje:

 • Pedagogické vedení
 • Spotřební materiál
 • Pojištění
 • Obědy
 • Pitný režim

ZPŮSOB PLATBY

Platbu je potřeba provést do 7 dní od vyplnění elektronické přihlášky. Částku 2200 Kč zašlete na transparentní účet spolku Lesní klub Přeslička, z.s. vedeného o Fio banky č. 2101445681/2010. Do Poznámky je potřeba uvést jméno a příjmení dítěte. Variabilní symbol je datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR.  

STRAVOVÁNÍ

Děti si nosí dopolední i odpolední svačinu s sebou. Na táboře budou mít zajištěn zdravý veganský oběd sestávající z polévky a hlavního chodu. Obědy jsou sestavovány zkušenou výživovou poradkyní a připravovány z převážně lokálních surovin v bio kvalitě.

CO S SEBOU

 • Vlastní batůžek s prsní přezkou
 • Uzavíratelnou láhev na pití
 • Dopolední a odpolední svačinu
 • Pláštěnku
 • Náhradní oblečení (bude zůstávat v zázemí)
 • Repelent
 • Krém proti slunci
 • Obuv vhodnou do terénu
 • Kšiltovku nebo klobouk
 • Oblečení vhodné ven- budeme se celý den pohybovat venku v lese a děti se mohou umazat a také to udělají J. Nedávejte jim proto nové oblečení nebo takové, u kterého by vám ušpinění vadilo, aby si mohly užít bezstarostný pohyb venku se vším všudy.
 • Spacák, karimatku a polštářek na odpolední odpočinek

RYTMUS DNE

7:30 – 8:30 Scházení dětí, volná hra

8:30 -9:00 Ranní kruh- společné přivítání, představení dne

9:00 – 12:00 Pobyt v lese

10:00 – 10:30 Svačina

12:00 – 13:00 Oběd

13:00 – 14:00 Odpočinek

14:00 – 14:30 Svačina

14:30 – 15:30 Pobyt venku

15:30 – 16:00 Vyzvedávání dětí

DOKUMENTY

První den tábora je zapotřebí odevzdat Potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky pojištěnce (obojí v obálce nadepsané jménem dítěte).

STORNO POPLATKY

Při zrušení přihlášení na tábor do 15. června se vrací 75% uhrazených plateb. V ostatních případech je stornovací poplatek 100%. V případě, že za sebe najdete náhradníka, vrací se částka v plné výši s odečtením administrativního poplatku 100 Kč.

SPOLEČNÉ ZAKONČENÍ TÁBORA

Budeme moc rádi, pokud všichni rodiče přijdou poslední den již v 15:30 hodin a budou moci s námi setrvat déle, abychom si mohli společně užít rozloučení a zavzpomínání na proběhlý týden.

KONTAKT

V případě zájmu o více informací nebo ujasnění, můžete kontaktovat Mgr. Martinu Jenčkovou na 723 562 725 nebo napsat e-mail na preslicka@preslicka.eu.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *