SOUZNĚNÍ – příměstský tábor pro rodiče s dětmi do 3 let

Chtěli byste se naladit se svými dětmi na společnou vlnu? Máte chuť si plnohodnotně užít společný čas, ale nebaví vás pořád vymýšlet program? Chybí vám sdílení rodičovských radostí i výzev s podobně naladěnými rodiči?

CO: Příměstský tábor pro rodiče s dětmi do 3 let

KDY: 9.-13. srpna 2021, každý den od 9 do 16 hodin

KDE: Příměstský tábor bude probíhat v zázemí Lesního klubu Přeslička a jeho okolí. Jako zázemí nám slouží jurta s podlážkou, která se nachází cca 50 metrů od křižovatky ulic Lesní a Čechova v Rosicích na malebném paloučku hned při vstupu do lesa Obora.

PŘIHLAŠOVÁNÍ: Přihlásit se můžete na libovolný počet dní vyplněním přihlášky ZDE.

CENA: 450 Kč/den + zdravý oběd pro rodiče i dítě 70 Kč

Čeká nás pět tematických dní. Užijete si ranní kávu při pohádce, dopolední dobrodružství v lese, zdravý oběd, společnou odpolední relaxaci a netradiční tvoření, ze kterého si odnesete užitečný a krásný výrobek pro sebe i své děti. Každý den vám představíme tematické knihy a další tipy na aktivity s dětmi na doma. 

BAREVNÉ PONDĚLÍ

Hravou formou se seznámíme se světem plným barev. Budeme experimentovat a kouzlit. Odpoledne budeme s dětmi tvořit mozaikové talíře.

ZVÍŘECÍ ÚTERÝ

Tentokrát vás zavedeme do říše zvířat. Jak spolu zvířata komunikují? Jak bydlí? A jak se s nimi můžeme kamarádit? Odpoledne vezmeme do rukou jehlu a nit a vytvoříme si látkové zvířátko pro radost.

BYLINKOVÁ STŘEDA

Víte, které bylinky vám rostou za humny? A které bylinky jsou na jaké neduhy? Pojďte s námi na poznávací výpravu plnou vůně a chutí. Odpoledne o sebe budeme pečovat a budeme vyrábět domácí přírodní kosmetiku.

STOPAŘSKÝ ČTVRTEK

Která stopa patří kterému obyvateli lesa? Nebo je to vetřelec? Vydáme se po stopách neznámého zvířete a zažijeme nejedno překvapení. Odpoledne si vlastnoručně vyrobíme funkční huarache sandály.

LESNÍ PÁTEK

Les je náš domov. Tvoří ho nejen živočichové, ale především rostliny a stromy. A právě stromům se budeme věnovat nejvíce. Budeme si povídat o jejich životě a seznamovat se s nimi. Odpoledne si vyrobíme krásnou dřevěnou hračku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *