TANEC PRO MÁMY A DCERY (15. října,10-11:30 hodin)

Workshop prožitkového tance, který prohlubuje vzájemnou blízkost mámy a dcery. Naladíme se na sebe navzájem pomocí dotyku, tělesného vnímání a pohybového dialogu. Přirozený a autentický pohyb budeme rozvíjet do jednoduché taneční hry a improvizace. Krásná hudba nás přenese do světa našeho vnitřního prožívání, které můžeme vyjádřit pohybem v podporujícím kruhu malých i velkých žen. Program nám přinese uvolnění, radost z pohybu a společného zážitku a pocit sounáležitosti se skupinou podobně naladěných žen.

Program workshopu je koncipován tak, aby si z něho odnesly maximální zážitek nejenom děti, ale i maminky. Proto doporučujeme, aby se ho účastnily dvojice máma + dcera (případně dvojice babička + vnučka). Při tomto uspořádání workshopu mají maminky možnost si odpočinout a zároveň mohou naplno věnovat láskyplnou pozornost své dceři.

Doporučený věk dcer je 5-10 let.
Délka programu: 90 min
Kdy: neděle 15. října 2023, od 10 do 11:30 hodin
Kde: Sál SVČ Rubiko (Žerotínovo nám. 1, 665 01 Rosice u Brna), přímo u areálu zámku je parkoviště
Příspěvek: 250 Kč/ dvojice (platba v hotovosti na místě)
Přihlašování: tudy k formuláři
Lektorka: Mgr. Jitka Mozorová
Vedoucí sociálně-terapeutické činnosti, taneční lektorka a terapeutka, tanečnice v taneční skupině Proty boty. Absolventka čtyřletého výcviku Tanečně pohybové terapie v Praze. Absolventka ročního kurzu Spiral dynamik basic. Lektoruje kurz Tancehraní pro rodiče a děti a věnuje se individuální a skupinové tanečně pohybové terapii s dětmi i dospělými s handicapem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *