Úvod do nenásilné komunikace

Stává se vám, že ve shonu péče o děti už ani nevíte, jak se cítíte? Potřebujete se s někým domluvit a připadá vám, že mluvíte jinou řečí? Je pro vás obtížné požádat druhé o pomoc? Bojíte se konfliktních situací?

Kdy: středa 10. července 2019

V kolik: od 16 do 19 hodin

Kde: v jurtě cca 50 metrů od křižovatky ulic Lesní a Čechova v Rosicích

S kým: Kateřina Švidrnochová – Ve své práci lektorky IT dovedností a zavádění digitalizace do pracovních týmů jsem velmi brzy zjistila, že pokud není mezi lidmi zdravá komunikace, jsou všechny dovednosti k ničemu. Stala jsem se nadšenou studentkou nenásilné komunikace a v Brně vedu spolek NVC Brno, pomocí kterého se snažím se svými kolegy šířit povědomí o nenásilí, konstruktivní práci s konfliktem a zároveň napomoci lidem porozumět lépe jak svým blízkým, tak sami sobě. Pracuji s neziskovkami, školami i rodiči. Snažím se nenásilnou komunikaci aplikovat na svého muže a dvě malé dcerky 🙂

S sebou: dobrovolný příspěvek, zápisník, tužka a nějaká dobrota do společného občerstvení

Přihláška:

Zúčastněte se úvodního setkání nenásilné komunikace, která lidem pomáhá emočně ustát nepříjemné situace a konstruktivně pracovat s konflikty. Čeká nás ochutnávka několika komunikačních technik. Během setkání budeme pracovat s emocemi a konfliktními situacemi.

Kapacita úvodního setkání je 12 účastníků a je třeba se přihlásit. PŘIHLÁŠKA 

Na toto úvodní setkání bude navazovat pravidelná uzavřená tréninková skupina, ke které se můžete po setkání přihlásit.

Děti můžete vzít s sebou, nicméně v některých situacích bude potřeba se soustředit na sebe sama a necháváme na zvážení, zda vám to přítomnost vašich dětí umožní. V případě hezkého počasí bude možné děti vypustit ke hře do prostoru kolem jurty. Rodiče po celou dobu zodpovídají za to, aby děti příliš nenarušovaly průběh setkání.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *