Úvod do nenásilné komunikace

Stává se vám, že ve shonu péče o děti už ani nevíte, jak se cítíte? Potřebujete se s někým domluvit a připadá vám, že mluvíte jinou řečí? Je pro vás obtížné požádat druhé o pomoc? Bojíte se konfliktních situací?

Kdy: středa 10. července 2019

V kolik: od 16 do 19 hodin

Kde: v jurtě cca 50 metrů od křižovatky ulic Lesní a Čechova v Rosicích

S kým: Kateřina Švidrnochová – Ve své práci lektorky IT dovedností a zavádění digitalizace do pracovních týmů jsem velmi brzy zjistila, že pokud není mezi lidmi zdravá komunikace, jsou všechny dovednosti k ničemu. Stala jsem se nadšenou studentkou nenásilné komunikace a v Brně vedu spolek NVC Brno, pomocí kterého se snažím se svými kolegy šířit povědomí o nenásilí, konstruktivní práci s konfliktem a zároveň napomoci lidem porozumět lépe jak svým blízkým, tak sami sobě. Pracuji s neziskovkami, školami i rodiči. Snažím se nenásilnou komunikaci aplikovat na svého muže a dvě malé dcerky 🙂

S sebou: dobrovolný příspěvek, zápisník, tužka a nějaká dobrota do společného občerstvení

Přihláška:

Zúčastněte se úvodního setkání nenásilné komunikace, která lidem pomáhá emočně ustát nepříjemné situace a konstruktivně pracovat s konflikty. Čeká nás ochutnávka několika komunikačních technik. Během setkání budeme pracovat s emocemi a konfliktními situacemi.

Kapacita úvodního setkání je 12 účastníků a je třeba se přihlásit. PŘIHLÁŠKA 

Na toto úvodní setkání bude navazovat pravidelná uzavřená tréninková skupina, ke které se můžete po setkání přihlásit.

Děti můžete vzít s sebou, nicméně v některých situacích bude potřeba se soustředit na sebe sama a necháváme na zvážení, zda vám to přítomnost vašich dětí umožní. V případě hezkého počasí bude možné děti vypustit ke hře do prostoru kolem jurty. Rodiče po celou dobu zodpovídají za to, aby děti příliš nenarušovaly průběh setkání.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *